شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خانه » هنر » آثار هنری » سمپوزیوم مجسمه های سنگی تبریز / گالری تصاویر
257 بازدید

سمپوزیوم مجسمه های سنگی تبریز / گالری تصاویر

سمپوزیوم سالانه مجسمه های سنگی تبریز

مجسمه های سنگی تبریز سمپوزیوم مجسمه های سنگی تبریز با هدف شناساندن فرهنگ بومی تبریز با استفاده از ظرفیت مجسمه سازان بین المللی هر ساله از سوی شهرداری تبریز برگزار می شود که سومین دوره برگزاری آن برای اولین بار در سطح بین المللی برگزار می شود و حضور هنرمندان خارجی و داخلی در این دوره از سمپوزیوم، بر رونق آن افزوده است و ۲۸ هنرمند مجسمه ساز از ۱۶ کشور جهان به همراه ۳۰ نفر از هنرمندان کشورمان، در این سمپوزویم به رقابت پرداختند.

آثار این هنرمندان پس از تکمیل در محل اجرای سمپوزیوم واقع در اتوبان شهید کسایی، خروجی ائل گلی (جنب هتل پارس) به نمایش درآمد.

در این سمپوزیوم (سوم)، از مجموع ۴۵ اثر، ۳۵ اثر با متریال سنگ تراورتن، ۵ اثر با متریال سنگ گرانیت و ۵ اثر با متریال سنگ مرمریت اجرا شدند که تنوع متریال این سمپوزیوم نیز از اولین اتفاقات رخ داده در سمپوزیوم بود.
در پایان تلاش چند روزه، سه نفر اول با رأی خود هنرمندان شرکت کننده انتخاب و حائز دریافت جوایز نقدی شدند.

مجسمه های سنگی تبریز

اسامی منتخبین بخش تراورتن:

  1. احمد سلیمانی / ایران
  2. حسین ملایی فومنی / ایران
  3. علیرضا عبدلی / ایران
  4. سروش صناعی فرید / ایران
  5. sanem tufan  / ترکیه
  6. مصطفی محسنی / ایران
  7. Nikolay Yotov / بلغارستان
  8. Petre Petrov / بلغارستان
  9. Ebru Akıncı / ترکیه
  10. CHUAN-HSIEN YEH / تایوان
  11. Milen Vassilev / بلغارستان
  12. J.MIGUEL ISLA / اسپانیا
  13. van daele Jorgen / بلژیک
  14. ریحانه پیرزاده مقدم / ایران
  15. سیدمهدی ریحانی کاظمی / ایران
  16. Cpajak Djordje / صربستان
  17. فخرالدین کاکاوند / ایران
  18. Giampaoli Valentino / ایتالیا
  19. KUBO TAKESHI / ژاپن
  20. فرزاد دشتی زاده / ایران
  21. علی خطایی ایلخچی / ایران
  22. LAURA MARCOS / آرژانتین
  23. AKTHAM ABDULHAMID / سوریه
  24. ARIJEL ŠTRUKELJ / اسلوونی
  25. ضرغام فتح علیزاده / ایرانی
  26. Hermann Gschaider / بلغارستان
  27. حبیب تقی پور / ایران
  28. اسفندیار مرادپور / ایران
  29. حسین اقتصادی / ایران
  30. شیما سادات مصطفوی / ایران
  31. Francesco Mazzotta / ایتالیا
  32. Wu Ming-Sheng / تایوان
  33. مهدی آشوری / ایران
  34. JOSE MIGUEL CARCAMO FONSECA / شیلی
  35. Viktar Kopach / بلاروس

اسامی منتخبین بخش گرانیت:

  1. LIN LI JEN / تایوان
  2. Kamen Tanev / بلغارستان
  3. Odysseas Tosounidis / یونان
  4. Stefano Sabetta / ایتالیا
  5. Michael Mykhailo Levchenko / لهستان

اسامی منتخبین بخش مرمریت:

  1. FABRIZIO DIECI / ایتالیا
  2. Jose Carlos Cabello Millan / اسپانیا
  3. Lyudmyla Mysko / اکراین
  4. Michail Vouzounerakis / یونان
  5. عنایت صحرایی / ایران

 

گالری تصاویری از مجسمه های ساخته شده توسط شرکت کنندگان:

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه